Novosti
Natjecanja

Treće kolo odbojkaške Superlige za seniore održalo se proteklog vikenda. Rezultati susreta su sljedeći:
Tablicu trenutno predvodi MOK Rijeka s osam bodova, a slijede MOK Mursa-Osijek sa šest bodova, OK Kitro Varaždin s pet bodova, OKM Centrometal i OK Sisak s po četiri boda, HAOK Mladost i OK Ribola Kaštela imaju po tri boda, slijedi OK Zadar s dva boda, OK Rovinj s jednim bodom dok su OK Split i MOK Marsonia na začelju bez bodova.
Iduće kolo igrati će se 10. i 11. listopada. Parovi su: HAOK Mladost i OKM Centrometal, OK Kitro Varaždin i MOK Mursa-Osijek, MOK Rijeka i OK Ribola Kaštela, OK Rovinj i OK Split te OK Zadar i OK Sisak.
Drugo kolo odbojkaške Superlige za odbojkašice održalo se 26. i 27. rujna. Rezultati utakmica su:
| OK KAŠTELA – ŽOK ENNA VUKOVAR | 3:0 (25:21,27:25,25:19) |
| OK OLIMPIK – OK BRDA | 1:3 (14:25,17:25,25:21,20:25) |
| HAOK RIJEKA CO – OK DINAMO | 0:3 (20:25,24:26,18:25) |
Susreti ŽOK Osijek i OK Poreč te ŽOK Dubrovnik i HAOK Mladost su odgođeni, dok će se utakmica OK Marina Kaštela i OK Split održati u srijedu 7. listopada.
Tablicu predvode OK Dinamo i OK Kaštela s po šest bodova, slijede HAOK Mladost, ŽOK Osijek, OK Marina Kaštela, OK Brda i ŽOK Enna Vukovar s po tri boda dok OK Olimpik, OK Split, ŽOK Dubrovnik, HAOK Rijeka CO i OK Poreč nemaju bodova.
Treće kolo održat će se 10. i 11. listopada, a parovi su: OK Dinamo i ŽOK Osijek, OK Brda i HAOK Rijeka CO, OK Split i OK Olimpik, ŽOK Enna Vukovar i OK Marina Kaštela, HAOK Mladosti i OK Kaštela te OK Poreč i ŽOK Dubrovnik.
