OSTALO

Mladost se vratila iz zaostatka, ali ipak upisala poraz od Vojvodine

10. 10. 2018.
Podijeli na Facebooku Podijeli na Twitteru Podijeli na Google Plusu

Zagrebačka Mladost poražena je na domaćem parketu u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za ulazak u Ligu prvaka, bolja je s 3:2 bila bolja Vojvodina.

Prvi susret prvog kola kvalifikacija za Ligu prvaka nije dobro prošao za zagrebačku Mladost koja je u domu odbojke na Savi s 3:2 poražena od Vojvodine.

Gosti iz Srbije bolje su igrali u prva dva seta koja su uspjeli dobiti s 25:21, međutim, hrvatska momčad nije se predavala. Vrlo izjednačen treći set otišao je na stranu Mladosti s 27:25, nakon što je spasio i jednu meč loptu. Četvrti set dobio je s 25:20 i tako ušao u odlučujući peti.

Rezultat je u odlučujućem setu bio izjednačen do 3:3 kada Vojvodina radi seriju od pet poena, iako je Mladost od 13:9, stigla do 13:12. Ipak, posljednja dva poena dobila je Vojvodina.

Uzvratna utakmica igrat će se 17. listopada u 20:30 sati u Novom Sadu. Bolja momčad iz dvije utakmice plasirat će se u drugo kolo CEV Lige prvaka.