DOMAĆA NATJECANJA

MOK UMAG – CPM UMAGO POBJEDIO U DERBIJU 2 HOL ZAPAD ZA SENIORE EKIPU OK MLAKE IZ RIJEKE S 3:1

12. 2. 2018.
Podijeli na Facebooku Podijeli na Twitteru Podijeli na Google Plusu

U nedjelju s početkom u 17,00 h u školskoj sportskoj dvorani OŠ Marija i Lina, pomlađeni sastav MOK UMAG-CPM UMAGO, igrao je derbi 6. kola 2 HOLZ protiv ekipe OK „MLAKE“ iz Rijeke, te slavio rezultatom 3:1. Tako sada prvenstvo postaje zanimljivije, jer obje ekipe dijele prvo mjesto s 11 bodova.

Nakon dobivena prva dva seta i odlične koncentracije i igre, u trećem setu domaći igrači ulaze malo ležerno i gosti to iskorištavaju u svoju korist i zatvaraju set rezultatom 25:17. U četvrrtom setu do rezultata 15:15 vodila se borba poen za poenom, ali domaćini rade seriju od 4 poena i do kraja seta ju samo povećavaju i zatvaraju set u svoju korist. S ovom pobjedom uneseno je malo neizvjesnosti u borbi za naslov prvaka 2 HOLZ seniori.

MOK UMAG-CPM UMAGO – OK MLAKA 3:1 (25:14, 25:16, 17:25, 25:17)